„Taneczny Salon Muzyczny ELEGANZA”

„Taneczny Salon Muzyczny ELEGANZA” to najnowsza płyta DVD Zespołu Muzyki Salonowej Eleganza, którą przy wsparciu z Funduszu Wsparcia Kultury wydaje właśnie Agencja Artystyczna WENA.

Nagranie zrealizowano w zabytkowych wnętrzach Muzeum Zamkowego w Pszczynie oraz w Willi Caro siedzibie Muzeum w Gliwicach pod koniec 2020 roku.

W programie płyty znajdują się oprócz znanych utworów Dynastii Straussów czy E.Elgara, również nowe aranżacje muzyki filmowej W.Kilara, J.D.Matuszkiewicza i światowe przeboje muzyki tanecznej M.Rodriqueza czy S.Yradiera.

Eleganza występuje w dużym składzie z instrumentami dętymi i perkusją, a solistami są tancerze, podobnie jak na koncertach karnawałowych prezentowanych w Gliwicach od 2017 roku.

Zachęcamy już teraz do składania zamówień na promocyjny zakup płyty DVD Eleganzy poprzez adres: wena@wena-art.eu . Płyty będą dostępne również w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej przy ul. Dolnych Wałów 3 oraz na przyszłych koncertach Zespołu Muzyki Salonowej ELEGANZA.

Skip to content