WIOSNA Z FRYDERYKIM 2021- odwołana !

Niestety, jak informują organizatorzy, miasto Gliwice zdecydowało się odwołać ze względu na trwające nadal obostrzenia, wszystkie 4 koncerty w tegorocznej edycji cyklu koncertów pt. Wiosna z Fryderykiem, odbywającej się już tradycyjnie w Palmiarni miejskiej w Gliwicach. 

W związku z tym, nie powiodła się próba zrealizowania przełożonych planów z 2020 r., kiedy również cały projekt z powodu pandemii został odwołany.

Pomimo celowo zmienionego terminu całego cyklu koncertów w tym roku i już wcześniejszego przełożenia koncertów z kwietnia na maj, tegoroczny cykl został ostatecznie ponownie odwołany.

Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać z odbiorcami podczas kolejnej edycji tego jakże lubianego i wyjątkowego cyklu koncertowego, w niepowtarzalnej atmosferze Palmiarni miejskiej w Gliwicach i ponownie przeżyć wyjątkowe chwile z muzyką – nie tylko Chopina.

Obecnie są jednak czynione starania, ażeby planowany koncert z udziałem Kwintetu Smyczkowego Gliwickiej Orkiestry Kameralnej, mógł się odbyć w ramach nowej inicjatywy kulturalnej.

O szczegółach wkrótce – trzymajcie kciuki.

Skip to content